LKS Orlęta Rudawa - strona nieoficjalna

Strona klubowa
Herb

Logowanie

Tabela ligowa

Juniorzy » II liga

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 78, wczoraj: 10
ogółem: 316 234

statystyki szczegółowe

Wyniki

Mecze sparingowe

Mini-Chat

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.

Najlepsi typerzy

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.

Wyszukiwarka

Statystyki drużyny

Aktualności

Wtorek

  • autor: rudawa, 2010-04-04 20:50
06.04.2010 Wtorek, trening godz. 17.00
07.04.2010 Środa, trening godz. 17.00

Obecność obowiązkowa (ustalenie kadry, wyrobienie kart)

Najbliższe mecze 

11 04 Niedziela 13.00 LKS GAJOWIANKA Gaj LKS - ORLĘTA Rudawa. Zbiórka godz. 11.00 
17 04 Sobota 11.00 PKS CEDRONKA Wola Radziszowska - LKS ORLĘTA Rudawa

KOMUNIKAT WGMZPN nr 3 /2010 ( wg stanu na dzień 27-02-2010 )
TERMINARZ ROZGRYWEK GRUPY WYDZIELONEJ „B” TRAMPKARZY STARSZYCH 
w sezonie 2009 / 2010 - II runda wiosna 2010 

Dz. M Dzień Godz. GOSPODARZE GOŚCIE

 
11 04 Niedziela 13.00 LKS GAJOWIANKA Gaj LKS ORLĘTA Rudawa
17 04 Sobota 11.00 PKS CEDRONKA Wola Radziszowska LKS ORLĘTA Rudawa
17 04 Sobota 11.00 LKS LOTNIK Kryspinów LKS GAJOWIANKA-LIBERTÓW Gaj
24/25 04 So/Ni  
24 04 Sobota 11.00 LKS PIAST Wołowice LKS LOTNIK Kryspinów
24 04 Sobota 14.00 LKS SKAŁA 2004’ Skała PKS CEDRONKA Wola Radziszowska
24 04 Sobota 17.00 LKS ORLĘTA Rudawa UKS ORLIKI Mników
25 04 Niedziela 12.30 LKS TRZEBOL Wielkie Drogi LKS GAJOWIANKA-LIBERTÓW Gaj
8/9 05 So/Ni  
8 05 Sobota 11.00 LKS LOTNIK Kryspinów LKS TRZEBOL Wielkie Drogi
8 05 Sobota 11.00 LKS GAJOWIANKA-LIBERTÓW Gaj PKS CEDRONKA Wola Radziszowska
8 05 Sobota 13.30 LKS ORLĘTA Rudawa LKS PIAST Wołowice
8 05 Sobota 13.30 LKS SKAŁA 2004’ Skała UKS ORLIKI Mników
15/16 05 So/Ni  
15 05 Sobota 10.00 LKS SKAŁA 2004’ Skała LKS GAJOWIANKA-LIBERTÓW Gaj
15 05 Sobota 11.00 PKS CEDRONKA Wola Radziszowska LKS LOTNIK Kryspinów
15 05 Sobota 11.00 LKS PIAST Wołowice UKS ORLIKI Mników
16 05 Niedziela 14.00 LKS TRZEBOL Wielkie Drogi LKS ORLĘTA Rudawa
22/23 05 So/Ni  
22 05 Sobota 11.00 LKS PIAST Wołowice LKS SKAŁA 2004’ Skała
22 05 Sobota 16.00 LKS TRZEBOL Wielkie Drogi UKS ORLIKI Mników
23 05 Niedziela 14.00 LKS ORLĘTA Rudawa PKS CEDRONKA Wola Radziszowska
29/30 05 So/Ni  
29 05 Sobota 11.00 LKS SKAŁA 2004’ Skała LKS LOTNIK Kryspinów
29 05 Sobota 11.00 PKS CEDRONKA Wola Radziszowska UKS ORLIKI Mników
30 05 Niedziela 14.00 LKS TRZEBOL Wielkie Drogi LKS PIAST Wołowice
5/6 06 So/Ni  
5 06 Sobota 11.00 LKS PIAST Wołowice PKS CEDRONKA Wola Radziszowska
5 06 Sobota 11.00 LKS GAJOWIANKA-LIBERTÓW Gaj UKS ORLIKI Mników
5 06 Sobota 14.30 LKS ORLĘTA Rudawa LKS LOTNIK Kryspinów
6 06 Niedziela 13.00 LKS TRZEBOL Wielkie Drogi LKS SKAŁA 2004’ Skała
12/13 06 So/Ni  
12 06 Sobota 11.00 LKS SKAŁA 2004’ Skała LKS ORLĘTA Rudawa
12 06 Sobota 11.00 LKS LOTNIK Kryspinów UKS ORLIKI Mników
12 06 Sobota 11.00 LKS GAJOWIANKA-LIBERTÓW Gaj LKS PIAST Wołowice
12 06 Sobota 12.00 PKS CEDRONKA Wola Radziszowska LKS TRZEBOL Wielkie Drogi



  • Komentarzy [0]
  • czytano: [350]
 

Dodaj swój komentarz

Autor: Treść:pozostało znaków:

Zegar

Reklama

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Ostatnie spotkanie

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

Najnowsza galeria

Orlęta Rudawa - Świt
Ładowanie...

Najbliższa kolejka

Najbliższa kolejka 1

Kalendarium

16

11-2018

piątek

17

11-2018

sobota

18

11-2018

niedziela

19

11-2018

pon.

20

11-2018

wtorek

21

11-2018

środa

22

11-2018

czwartek